dodano około 15 godzin temu

ELEKTRYK - Austria

Fohsdorf Austria
Wyświetleń: 6Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

                                   BauPersonal (nr cert. 4726) poszukuje

                                           * brygady 6 ELEKTRYKÓW

                                                               Miejsce pracy: Austria, 8753 Fohnsdorf.
                                                               Praca od 21.10.2024 na ok. 6 miesięcy.

                                                     Zakres zadań:

                                                            Instalacje elektryczne w nowej hali przemysłowej,
                                                          Samodzielna praca ze schematem elektrycznym

 * brygady 4 ELEKTRYKÓW

Miejsce pracy: Austria, 6065 Thaur.
Praca od 21.10.2024 do końca sezonu.

Instalacje elektryczne w nowym centrum handlowym,
Samodzielna praca ze schematem elektrycznym,

Oczekiwania pracodawcy:

- doświadczenie i samodzielność,
- znajomość j. niemieckiego min. A2/B1 u 1 osoby w teamie,
- PJ Kat B + własny samochód na dojazdy na miejscu.
- wykształcenie kierunkowe,
- znajomość norm technicznych w Austrii mile widziana.

Oferta pracodawcy zagranicznego:

- austriacka umowa o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
- wynagrodzenie ok. 2650-2850€ netto miesięcznie,
- dodatek 50% do godzin nadliczbowych,
- zorganizowane i OPŁACONE zakwaterowanie,
- 13 + 14 pensja.

KONTAKT:

BauPersonal
ul. Opolska 30, 46-060 Prószków
nr cert. 4726
www.baupersonal.pl
tel. 513 106 189

Regulamin portalu Jober.pl

BauPersonal

513106189
Osoba Kontaktowa
Bau Personal