DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sachse sp. z o.o.
  • Kontakt: Edyta
  • Telefon: 662027259
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany

Sachse Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009 r. Oferujemy legalne oraz stabilne zatrudnienie w wielu krajach europejskich. Współpracujemy z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branż. W dziedzinie HR świadczymy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Numer certyfikatu 5950

OPIS STANOWISKA

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:  Elektryk Budowlany / Pomocnik elektryka budowlanego.

Miejsce pracy: Austria / okl. Innsbrucka

WYMAGANIA

-wyuczonego zawodu elektryka (świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk, dyplom czeladnika lub mistrza),
-doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy,
-samodzielnej realizacja powierzonych zadań,
-sumienności, rzetelności w pracy,
-komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
-mile widziane prawo jazdy oraz samochód

NASZA OFERTA

-praca w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
-legalne zatrudnienie na austriackich warunkach,
-ubezpieczenie zdrowotne,
-godziny pracy: 38,5 godzin tygodniowo,
-okres próbny: 1 miesiąc,
-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
-stała opiekę polskiego koordynatora,
-terminowo wypłacane wynagrodzenie,
-zaliczki po przepracowanym tygodniu,
Stawki:

Elektryk fachowiec:
2561 brutto / h miesiąc + 26,40 dieta  za dzień przepracowany + 1 euro / h  dodatek montażowy.

Pomocnik elektryka :

2223 brutto / h miesiąc + 26,40 dieta  za dzień przepracowany + 1 euro / h  dodatek montażowy.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na nasz adres mailowy [email protected]l bądź tel: +48 (32) 782 62 21,662027259.