HYDRAULIK/POMOCNIK HYDRAULIKA - AUSTRIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sachse Sp.z o.o.
  • Kontakt: Sachse Sp. z o.o.
  • Telefon: 538196738
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Firma SACHSE Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r.
Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Agencja Zatrudnienia-Nr certyfikatu: 5950

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Hydraulik/pomocnik hydraulika

                                                                        Miejsce pracy: Austria (Tyrol)

Obowiązki:

- hydraulika budowlana,
- praca na dużych budowach oraz mieszkania.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe, zawodowe lub techniczne,
- doświadczenie zawodowe potwierdzone świadectwami pracy,
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
- umiejętność samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego,
- prawo jazdy oraz własny samochód.

Oferujemy:

- austriacką umowę o pracę oraz ubezpieczenie zagraniczne,
- atrakcyjne wynagrodzenie i dzienną dietę,
- możliwość otrzymania zaliczki,
- zapewnione i opłacone zakwaterowanie przez firmę,
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przed wyjazdem,
- opieka koordynatora z Polski,
- regularne zjazdy do Polski,
- pracę na dłuższy okres czasu.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie CV wraz dokumentami potwierdzającymi doświadczenie zawodowe na adres mailowy: [email protected], tel. 12 359 10 03, kom. 538-196-738.