DEKARZ/BLACHARZ - AUSTRIACKIE WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Euro Labora
  • Kontakt: Euro Labora
  • Telefon: 534550034
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Dekarz/Blacharz

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:

  • prace izolacyjne- przygotowanie blachy do robót dekarskich i obróbek blacharskich
  • wykonywanie pokryć dachowych materiałami metalowymi oraz niemetalowymi, takimi jak blacha, blacho-dachówka, dachówka, papa, powłoki bitumiczne
  • montowanie rynien i rur spustowych - wykonywanie obróbek blacharskich

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
  • mile widziane świadectwo potwierdzające kwalifikacje zawodowe

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • austriackie warunki zatrudnienia
  • dodatki na zakwaterowanie
  • pełny  pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (mile widziane CV - ze zdjęciem w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: [email protected] w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: DEK/AT/2017

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”