ELEKTRYK - SZAFY STEROWNICZE - AUSTRIACKIE WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Euro Labora
  • Kontakt: Euro Labora
  • Telefon: 534550034
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

LOKALIZACJA

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk - szafy sterownicze

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- podłączanie i montaż szaf sterowniczych
- praca z rysunkiem technicznym
- podłączanie maszyn przemysłowych

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- wieloletnie doświadczenie w zakresie elektryki przemysłowej
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- czytanie rysunku

Oferujemy:
- umowę o pracę na austriackich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy [email protected] W temacie e-maila  proszę wpisać numer referencyjny: ELSS/AT/2017

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"