GLAZURNIK → PRACA BEZ POŚREDNIKÓW!

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

✅ Opis stanowiska:
• możliwość pracy w Wiedniu, Linz lub Salzburgu
• przygotowanie powierzchni do położenia kafelek
• układanie oraz docinanie płytek
• wypełnianie spoin, prace wykończeniowe
• mile widziane grupy glazurników

✅Wymagania stanowiska:
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (obowiązkowe)
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego (min. 1 osoba w grupie)
• umiejętność czytania rysunków, planów
• mile widziane auto na dojazdy

✅Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednio u austriackiego pracodawcy
• atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki (1700-2100 € netto/miesięcznie)
• premia za wykonaną pracę, ponad wyznaczony zakres
• gwarancja 13 i 14 pensji rocznie
• po okresie próbnym możliwość ustalania elastycznych godzin pracy (np. 14 dni pracy, 4-5 dni wolnego w tygodniu)
• pracę na cały rok
• bezpłatne zakwaterowanie oraz ubrania robocze
• dodatkowo 400 € diety netto w rejonie Salzburg i Tyrol