• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Euro Labora
  • Kontakt: Euro Labora
  • Telefon: 534550034
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

LOKALIZACJA

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Lakiernik przemysłowy

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- lakierowanie części maszyn i urządzeń

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV. Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: [email protected] W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: LAK/AT/2017

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"