DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 9 000-10 000 PLN/m-c
  • Firma: JFJ
  • Kontakt: Magdalena Gałczyńska
  • Telefon: 513138103
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Praca w Austrii w dużej firmie z sektora lotniczego

Pracownik produkcji w Austrii, spokojna i stabilna praca w firmie TOP 50 firm produkcyjnych

Miejsce pracy: St. Martin im Innkreis (Austria)

Firma oferuje stabilną i atrakcyjna pracę w swojej fabryce zlokalizowanej w Austrii w miejscowości St. Martin im Innkreis.

Szukamy osób z podstawowymi umiejętnościami manualnymi w zakresie posługiwania się narzędziami: precyzyjne trasowanie i nawiercanie otworów, skręcanie, nitowanie elementów.

Wymagany język niemiecki na poziomie B1 - komunikatywny z umiejętnością czytania tekstu.

Oferujemy cztery różne zakresy prac i stanowiska:

Monter komponentów

Praca polega na montażu elementów z kompozytów lekkich będących częściami - elementami uskrzydlenia oraz usterzenia samolotów.

Malarz proszkowy

Praca polega na maskowaniu i malowaniu elementów oskrzydlenia oraz usterzenia samolotów. Wykańczanie w wysokim standardzie, zwłaszcza z wysokim połyskiem.

Lakiernik

Praca polega na maskowaniu i malowaniu elementów a także pomiarze grubości lakieru. To także wykańczanie powierzchni w wysokim standardzie, malowanie zgodnie z instrukcją pracy, pomiar grubości lakieru i pisemna dokumentacja prac.

Stolarz

Praca polega na wykańczaniu powierzchni zwłaszcza na wysoki połysk, kolorowych i innych specjalnych. Ustawianie łączenie i klejenie materiałów dekoracyjnych takich jak fornir.

Twoje zadania w pracy w firmie będą polegały przede wszystkim na:

-Montażu elementów (wiercenie, pogłębianie, nitowanie)

-Przygotowaniu komponentów do dostawy

-Malowaniu komponentów

-Polerowaniu komponentów

Poszukujemy osób które:

-Mają zmysł techniczny i zdolności manualne

-Posiadają podstawową umiejętność czytania rysunku technicznego

-Posiadają podstawową znajomość języka niemieckiego

-Są zorganizowane i cechują się wysoką jakością pracy

-Są gotowe do podjęcia pracy zmianowej

-Ewentualnie posiadają wykształcenie lub praktyki w obszarze technicznym/mechanicznym/rzemieślniczym

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie

-Austriacką umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny - 3 miesięczny, po tym okresie umowa na czas nieokreślony)

-Pracę 3 zmianową z możliwością wyrobienia nadgodzin

-Comiesięczne wypłaty

-Stołówkę zakładową i dodatek na posiłki

-Międzynarodowe środowisko pracy

-Atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

-W pierwszym okresie 2 miesięcznym (przyuczeniowym) bezpłatne zakwaterowanie w hotelu (RIMO).

-Pełny etat w wysokości 38,5 h tygodniowo

-13 i 14 pensja płatna po pół roku i po roku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV