OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - AUSTRIA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ABC Work
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: +48 570 221 444
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Oferujemy:
  • Austriacka umowa o pracę na dłuższy okres
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, OD 11,76€ BR/H
  • Nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy 26,40€
  • Nieopodatkowany dodatek do zakwaterowania 15€ lub opłacone zakwaterowanie
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • Stała opieka polskiego koordynatora
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • Premie za polecenie kandydata do pracy
  • 13 i 14 pensja

Zakres obowiązków:
  • Szczegółowy zakres obowiązków będzie podany w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert od sprawdzonych pracodawców

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie zawodowe
  • Własne auto dostępne na wyjazd

Dlaczego ABC Work:
  • Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
  • Jesteśmy już 5 lat na rynku
  • Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
  • Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]
Prosimy także o wskazanie stanowiska w temacie wiadomości.

Więcej aktualnych ofert pracy
abcwork.eu/pl/oferty-pracy/

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym."

Jeśli chcesz, żebyśmy mogli wykorzystać Twoją aplikację w przyszłości, prosimy o dodatkowe złożenie poniższego oświadczenia poprzez załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych."

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usług.