HR.PL
dodano 3 miesiące temu

Kierowca C+E - transport lokalny

Tyrol Austria
14.5-15  EUR / h
Wyświetleń: 403Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Opis stanowiska:

- Stanowisko kierowcy w gminie Radfeld (Austria).

-Transport lokalny artykuły spożywczych.

-Krótkie trasy z codziennym powrotem na bazę i zakwaterowanie.

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość niemieckiego - min poziom A2.

- Prawo jazdy kat. C+E (Kod 95).

- Ważne badania lekarskie oraz psychotechniczne.

- Ważna karta Kierowcy.

- Doświadczenie na stanowisku kierowcy (wymóg konieczny).

Oferujemy:

-Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min ok 2700€ netto miesiecznie*

-Stawka godzinową 14,71€ brutto.

-Diety 26,40€ netto za przepracowany dzień.

-Diety na zakwaterowanie - 15€ netto za przepracowany dzień.

Dodatkowo:

-Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - dodatek + 50%.

-Dodatek za jazdę w niedziele i święta.

-Dodatek za jazdę w godz nocnych.

-13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld.

-25 dni płatnego urlopu.

-Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km.

-Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt po stronie pracownika 400-450€.

-Pracę od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem.

-Długofalowe zatrudnienie.

-Zatrudnienie na austriackich warunkach.

-Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek.

-Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Więcej informacji pod tel.:

+48 22 859 02 16 lub +48 500 050 595

Zapraszamy do przesyłania CV na adres : [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl

HUMAN RESOURCES POLAND

Warszawa, Polska
+48 22 859 02 16
Osoba Kontaktowa
HR.PL