MYCIE CYSTERN SAMOCHODOWYCH - MEGA ZAROBKI AUSTRIA - DARMOWE ZAKWATEROWANIE!!!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 200 EUR/m-c
  • Firma: Gold Job
  • Kontakt: Katarzyna Dorflinger
  • Telefon: 530252510
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma Gold Job obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

-Pracownika Myjącego Cysterny Samochodowe-

MIEJSCE PRACY:

Austria:  Wels

WYMAGANIA:

  • motywacja do pracy
  • dokładność w wykonywaniu zleconej pracy
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane własne auto na wyjazd

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn myjących cysterny (beczki) samochodowe przewożące artykuły spożywcze

 OFERUJEMY:

  • austriacka umowa o pracę
  • wynagrodzenie 12,06 euro brutto za godzinę pracy
  • 26,4 euro netto diety za dzień pracy
  • dodatek do godziny pracy w wysokości 3,06 euro brutto
  • dodatek paliwowy na dojazdy do pracy w wysokości od 100 do 150 euro netto miesięcznie
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • praca na dłuższy okres czasu

Praca od zaraz!!!

Jeżeli posiadasz CV w języku niemieckim prosimy wyślij nam je w tej formie
Jeżeli masz jakieś pytania proszę dzwonić pod numer telefonu:

Katarzyna Dorflinger - 530-252-510

Wysyłając do nas CV akceptujesz warunki klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. nr. 101 poz. 926 ze zm.) Numer w rejestrze podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia: 26076.