• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 350 EUR/m-c
  • Firma: Gold Job
  • Kontakt: Katarzyna Dörflinger
  • Telefon: 530252510
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz meblowy

Agencja pośrednictwa pracy Gold Job aktualnie poszukuje pracowników dla naszych kontrahentów na stanowisku:

   - STOLARZ MEBLOWY-

Miejsce pracy:
- Wiedeń - Austria

Opis stanowiska pracy:

- produkcja i montaż mebli

Wymagania:
- motywacja do pracy
- dokładność w wykonywaniu zleconej pracy
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- własne auto

Warunki pracy:
- austriacka umowa o pracę
- wynagrodzenie od 14,07 euro brutto za godzinę

- dieta w wysokości 26,40 euro za dzień pracy
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- praca na dłuższy okres czasu

- darmowe zakwaterowanie

Czas rozpoczęcia pracy:
- Od Zaraz

Jeżeli masz jakieś pytania proszę dzwonić pod numer telefonu:

Katarzyna Dorflinger- 530252510

Prosimy od załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. nr. 101 poz. 926 ze zm.)