SPAWACZ WIG, MONTER RUR CIEPŁOWNICZYCH→ 2200€ NETTO/MSC

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 200 EUR/m-c
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

  • montaż instalacji ciepłowniczych
  • budowa i wymiana sieci gazowych
  • spawanie rur metodą WIG, 311
  • praca na budowach w całej Austrii

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie i wykształcenie jako spawacz, ślusarz (lub porównywalne kwalifikacje)
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • szkolenia, aktualne certyfikaty WIG, 311
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • auto na dojazdy do pracy (mile widziane)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka początkowa 2200 € netto/miesiąc)
  • umowę na warunkach austriackich
  • gwarancja 13 i 14 pensji rocznie
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • darmowe zakwaterowanie (dopłata za pokój 1 osobowy max 100 €)