Hanna Grochowska
dodano 11 dni temu

Cieśla szalunkowy - Austria

Wiedeń Austria
Wyświetleń: 86Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta -  firmy realizującej duże projekty budowlane ma terenie Niemic i Austrii poszukujemy osób na stanowisko:

                                                                Cieśla szalunkowy

                                                        Miejsce pracy: Niemcy, Austria

                                                      Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
  • praca z systemami szalunkowymi (PERI, DOKA)
  • wykonywanie szalunków tradycyjnych
  • montaż konstrukcji na podstawie dokumentacji technicznej

  • Poszukiwane kompetencje
  • doświadczenie na powyższym stanowisku minimum 1 rok
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego bedzie mile widziana, ale nie konieczna
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •  umowa o pracę w Polsce i oddelegowanie do pracy za granicą
  • wynagrodzenie ok 1800€-2200€ netto
  • system pracy: rotacyjny 8 dni/ 6 dni lub 10 dni/ 4 dni, możliwość zjazdów co weekend (praca pn-pt)
  •  darmowy przejazd do kraju zatrudnienia
  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • transport na miejsce pracy i dobry standard zakwaterowania na koszt pracodawcy
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • regularne zjazdy do Polski
  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oferującego pożyczkę mieszkaniową,
  • pakiet medyczny
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • Kontakt w sprawie pracy: 786 865 894

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy
    ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

    Regulamin portalu Jober.pl

    Link2work sp. z o.o

    Opole, Polska
    786 865 894
    Osoba Kontaktowa
    strona www:
    www.link2work.pl