dodano ponad 2 lata temu

Pielęgniarz/Pielęgniarka

Wiedeń Austria
2000-2300  EUR / m-c
Wyświetleń: 2779Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Praca w #domu #starców może być wykonywana w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin:

#Pielegniarka/#pielegniarz  w Wiedniu i okolicach

Twoje zadania

• Wolisz wdzięczny akompaniament, wsparcie i opiekę nad ludźmi w starszym wieku.

• Postrzegasz mieszkańców holistycznie i lubisz wspierać zespół i uwielbiasz przekazywać swoją wiedzę.

• Lubisz pracować samodzielnie i doceniasz płaskie hierarchie.

• Lubisz planować proces opieki

• Lubisz być w kontakcie z krewnymi, partnerami sieciowymi, pracownikami i wiesz, jak tworzyć pozytywne relacje.

Twoje kompetencje

• Ukończyłeś szkolenie jako certyfikowana pielęgniarka zdrowia i choroby i szukasz nowego wyzwania.

• Sprawisz, że Twoja współpraca będzie interdyscyplinarna i konstruktywna oraz podejmiesz   , inicjatywę, gdy trzeba podjąć decyzje pielęgniarskie.

Oferujemy

• Wsparcie w nostryfikacji Twoich Dokumentow Szkolnych ,Dyplomow

• Wsparcie w znalezieniu idealnego pracodawcy w Austrii

• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

• ciepła, wdzięczna i dobra współpraca

• wspierający i profesjonalny przewodnik,

• Promocja i szeroki zakres dalszego kształcenia i szkolenia, nadzór

• Płatność zgodnie z układem zbiorowym; Minimalne wynagrodzenie brutto € 2.300,00 w pełnym wymiarze godzin (od 1.1.2022 37h/tydzień)

Dalsze informacje na stronie Internetowej http://www.cbolero.com albo pod adresem E-mailowym: [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl

Carbolero Betriebs GmbH

+43 6504400270
Osoba Kontaktowa
Barbara Nouri
strona www:
www.Cbolero.com