DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 400-3 000 EUR/m-c
  • Firma: Optimum Job
  • Kontakt: Optimum Job
  • Telefon: 506851061
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany

Poszukujemy ELEKTRYKÓW zainteresowanych pracą w Austrii.

Jeśli szukasz dłuższej współpracy i zależy Ci na austriackiej umowie, ta oferta może Cię zainteresować.

Lokalizacja: Wiedeń, Linz, Graz, Salzburg i okolice

Czas rozpoczęcia - od zaraz - Rekrutacja trwa CAŁY ROK !

Oferujemy:

-austriacką umowa o pracę na czas nieokreślony

 -stawka godzinowa 15,34 euro/godzina + 1 euro/h dodatek montażowy

-dieta 26,40 euro za przepracowany dzień

- dodatek paliwowy

 -Urlaubs und Weihnachtsgeld (13 i 14 pensja)

 -mieszkanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę

-pomoc polskiego koordynatora w załatwianiu spraw związanych z zatrudnieniem oraz ubezpieczeniem w Polsce.

-prace przez cały rok

-Możliwość pracy Pn -Czw

Wymagania:

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-wykształcenie kierunkowe lub uprawniena SEP

-prawo jazdy kat B i własny środek transportu

Zakres obowiązków: praca w obiektach mieszkalnych, usługowych a także przemysłowych- montaż tras kablowych, rozprowadzanie kabli, montowanie gniazdek i oświetlenia.

Telefon kontaktowy: +48 506 851 061

CV można składać pod adresem: [email protected]

NUMER KRAZ: 28071