Nasza firma niemiecka, bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej, dokumenty przez Internet, pełny pakiet socjalny, darmowe kwatery, Praca Niemcy, stała praca. BEZPOSREDNIO w naszej firmie

Spawacz tworzyw sztucznych / rury plastik j.niemiecki

Opis stanowiska:

  • spawanie rur z tworzyw sztucznych (PP, PE, PCV, PVDF)
  • spawanie, tylko z doswiadczeniem

OCZEKIWANIA:
  • doświadczenie w zawodzie: min. 1 rok
  • przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego.
  • Rafineria / chemiczne zakłady,

Wymagania:

  1. Stałą praca.
  2. Ze znajomościa jezyka niemieckiego od 16€ netto na reke, zalezy od kwalifikacji,
  3. najlepiej swiadectwa pracy/ rekomendacja od bylych pracodawcow.
  4. Kwoty netto w euro, na czysto, na rękę.
  5. Zaliczki 500-1000 €,
  6. wyplata do 20 na konto walutowe.

Mieszkanie 1 osobowe pokoje gratis, Opłacone przez naszą firmę.

  • Również system rotacyjny, elastyczny czas urlopowy.
  • Aktrakcyjne wynagrodznie w €,
  • brak zeit konta/brak banku godzin
  • auto do ustalenia

CV i certyfikaty, swiadectwa pracy
email zapisz
z dopiskiem w tytule wiadomosci: plastik, email zapisz i wyslij dokumenty,