MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodów ciężarowych
Praca na austriacka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z firma - bez zadnej agencji.
Firma dysponuje flotą około 50 pojazdów, na którą składają się autokary, autobusy, minibusy, samochody osobowe i przyczepy
Austriacka firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik samochodow ciezarowych

Miejsce pracy: okolice Graz, Austria

WYMAGANIA:

  • Ukończony staż jako mechanik pojazdów ciezarowych
  • Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - wymog konieczny
  • doświadczenie zawodowe minimum rok
  • Uprawnienia do testowania tachografów lub gotowość do podjęcia kursów
  • Pewna obsługa sprzętu i oprogramowania
  • Umiejętności pracy zespołowej i komunikacji
  • Zalety: znajomość elektryki, technologii klimatyzacji
  • Prawo jazdy kategorii B/C/E - najlepiej "D"

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa i konserwacja autobusów i samochodów w naszej flocie
  • Prace serwisowe we wszystkich pojazdach
  • Analiza usterek i diagnostyka
  • dyżury przy awariach i naprawach mobilnych
  • Przygotowywanie raportów z prac, rejestrowanie kosztów i zakup części zamiennych

OFERUJEMY:

  • WYNAGRODZENIE: w zależności od wykształcenia i kwalifikacji od 3400 EUR brutto za pracę w pełnym wymiarze h
  • na umowie zapewnione 40h w tygodniu
  • Możliwy 4-dniowy tydzień pracy
  • mozliwe nadgodziny extra platne
  • Bezpłatne dalsze szkolenia
  • firma gwarantuje 13 i 14 wyplate
  • kwatera zapewniona przez pracodawce
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • stabilna i długoterminowa praca na austriacka umowe

Cv prosze wysylac na:
[email protected]
z doiskiem Mechanik Austria

kontakt +48 664998583 Wiktoria